Miejska przestrzeń do pracy jest już czynna!

Miło nam ogłosić, że od dziś jest już dostępna dla wszystkich zainteresowanych miejska przestrzeń pracy wspólnej +jeden :-) Czekamy na Was przy ul. Za Bramką 1 (I piętro), od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.30 – 17.30.

Miasto Poznań od lat prowadzi działania mające na celu wsparcie i promocję lokalnej przedsiębiorczości. +jeden to kolejny krok w procesie wspierania lokalnych pomysłodawców i przedsiębiorców. Jest to miejsce pracy, spotkań i wymiany doświadczeń. To miejsce dla każdego przedsiębiorcy, pomysłodawcy i mieszkańca Miasta. Miejsce, gdzie spotykają się ludzie o różnym spojrzeniu na biznes i miasto. Miejsce, które korzystając z różnorodności ludzi i pomysłów buduje nową wartość. Wykorzystaj to miejsce do realizacji swoich pomysłów, korzystaj z wiedzy i doświadczenia innych. Poprzez współpracę powstają najlepsze rzeczy.

W tym momencie dostępne są 24 miejsca do pracy z dostępem do wifi, z których skorzystać może każdy, bez opłat. Co ważne, nie ma możliwości rezerwacji miejsca. Obowiązuje tu zatem zasada – kto pierwszy, ten lepszy ;-) Jest także strefa wypoczynkowa wyposażona w kanapy i biblioteczkę, z której zasobów może każdy skorzystać na miejscu. Trwają obecnie prace nad uruchomieniem strony internetowej, na której znajdą się wszystkie informacje dotyczące miejsca i jego oferty. Na stronie będzie także umieszczony mechanizm rejestracji, gdyż korzystanie z obiektu jest objęte koniecznością zapisu. Do czasu uruchomienia strony rejestracja będzie się odbywała na miejscu.

 

W celu uzyskania bliższych informacji na temat funkcjonowania przestrzeni zachęcamy do kontaktu:

Prawdopodobnie w II połowie przyszłego roku powstanie druga część przestrzeni: biurkownia (z pojedynczymi biurkami, które za opłatą można wynająć krótko lub długoterminowo) oraz 4 oddzielne, wyposażone biura.

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu tego miejsca! Razem możemy zdziałać naprawdę dużo :-)