Jakich usług potrzebują startupy? Szkolenie dla Instytucji Otoczenia Biznesu

Pracujesz w instytucji otoczenia biznesu i tworzysz ofertę dla przedsiębiorców? Pomagasz pomysłodawcom rozwijać ich biznes? Prowadzisz szkolenia lub inaczej wspierasz młode firmy? Chcesz dowiedzieć się jak projektować i ulepszyć usługi, aby naprawdę służyły startupom?

Przyjdź na bezpłatne szkolenie „Od pomysłu do sukcesu – efektywne usługi biznesowe dla start-upów”, które dla wszystkich zainteresowanych przedstawicieli instytucji otoczenia biznesu poprowadzą eksperci PPNT.

Szkolenie odbędzie się w dniach 5-6 grudnia 2016 r. w Poznaniu w Hotelu Moderno, przy ul. Kolejowej 29 w Poznaniu. Aby wziąć udział należy przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy (pobierz) na adres jakub.betkowski@ppnt.poznan.pl

Dlaczego warto?

• Podczas warsztatu uczestnicy uzyskają nie tylko wiedzę, ale również praktyczne umiejętności, jak zdobyć potencjalnego klienta i przygotować dla niego szytą na miarę usługę doradczą.
  • Warsztat zostanie przeprowadzony w sposób interaktywny ułatwiając uczestnikom przyswojenie wiedzy i dając im możliwość dzielenia się swoimi spostrzeżeniami.
  • W trakcie warsztatu odbędą się spotkania z przedstawicielami trzech wielkopolskich start-upów, których doświadczenia uzupełnią prezentowany materiał.
  • Warsztaty to okazja do wymiany doświadczeń, ale też poznania najnowszych trendów branżowych i dopasowania do nich oferty Twojej instytucji.

Warsztat jest bezpłatny i stanowi pomoc de minimis. Uczestnicy otrzymają zaświadczenie o uzyskaniu pomocy de minimis w wysokości zależnej od ilości uczestników (nie więcej niż 1560 PLN). Realizator zapewni wsparcie w przygotowaniu dokumentacji związanej z ubieganiem się o pomoc de minimis.

Liczba uczestników warsztatu jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń. Zachęcamy zatem do szybkiego zgłaszania się na adres: jakub.betkowski@ppnt.poznan.pl , jednak nie później niż do 25 listopada 2016.

Pliki do pobrania:

Poznański Park Naukowo-Technologiczny realizuje szkolenie na zlecenie urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego.

Więcej informacji tutaj