Pozycjonowanie stron w praktyce

 

cover-fb


Obowiązkiem każdego przedsiębiorcy jest dbanie o swoją stronę internetową. Dlaczego? Nie tylko z powodu tego, że jest to wizytówka firmy i świadczy o jego wizerunku, lecz przede wszystkim dlatego, że potencjalni klienci korzystając z wyszukiwarki odwiedzają tylko i wyłącznie te strony, które są w stanie sprawnie znaleźć.

Jak podejść do optymalizacji strony i pozycjonowania? Jak samodzielnie poprawić pozycję strony www? Na co zwracać uwagę? Co „lubi” Google, a czego nie…?

Praktyczny warsztat przeprowadzony przez specjalistów, którzy mieli okazję doradzać ponad 1000 serwisom, nie tylko odpowie na te pytania, ale także wspólnie z uczestnikami, w praktyce wykona audyty stron uczestników warsztatu. Nie masz własnej strony? Przyjdź i zdobądź umiejętności, które przydadzą Ci się w przyszłości!

O trenerze:
Anna Wojciechowska – Od ponad 8 lat aktywnie doradza i koordynuje działania związane z marketingiem w wyszukiwarce Google – pozycjonowanie stron oraz kampanie linków sponsorowanych. Certyfikowany Google AdWords oraz Google Analytics. Współpracuje z najbardziej doświadczonymi specjalistami z zakresu SEO/SEM i zwiększa szanse firm na pozyskiwanie nowych klientów z Sieci.

Warsztat odbędzie się w Business Link Poznań. Adres: Abpa Baraniaka 88E, budynek F, 61-131 Poznań.

Wstęp wolny. Obowiązują zapisy: 
https://pozycjonowaniebl.evenea.pl/
Strona Sempire:
http://sempire.pl/