Konferencja „Nowoczesne technologie i nowe rynki szansą na rozwój Twojego biznesu”

wbk

Bank Zachodni WBK i Fundusz Poręczeń Kredytowych POLFUND zapraszają do udziału w konferencji „Nowoczesne technologie i nowe rynki szansą na rozwój Twojego biznesu”, która odbędzie się w Poznaniu w dniu 20.10.2016 r. w ramach Akademii Przedsiębiorcy.

Konferencja odbędzie się  w  IBB Andersia Hotel, Plac Andersa 3, 61-894 Poznań w godzinach: 09:30 – 15:30.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
Rejestracja na stronie www.akademia-przedsiebiorcy.pl infolinia 22 267 39 98

Ten ogólnopolski program motywacyjno-edukacyjny stworzony został przez Bank Zachodni WBK. W czasie tegorocznych spotkań uczestnicy będą zachęcani do wykorzystania potencjału leżącego w nowoczesnych technologiach i Internecie oraz spojrzenia na firmę pod kątem możliwości ekspansji na rynki zagraniczne.

Program szkoleń tury jesiennej obejmie 34 miasta, w których bezpłatne szkolenia dla przedsiębiorców poprowadzą eksperci handlu zagranicznego Banku Zachodniego WBK i Funduszu Poręczeń Kredytowych POLFUND, niekwestionowani specjaliści w dziedzinie nowoczesnych technologii – Microsoft, prezesi polskich firm, które podbiły rynki zagraniczne oraz Olaf Osica dyrektor ds. oceny ryzyka w Polityka Insight, doktor nauk politycznych i społecznych Europejskiego Instytutu Uniwersyteckiego we Florencji.

Uczestnicy dowiedzą się jak wykorzystać szanse biznesowe i zwiększyć swoją konkurencyjność dzięki możliwościom jakie dają Internet i nowoczesne technologie, jak bez barier podbić rynki międzynarodowe i jak wyniki referendum w Wielkiej Brytanii mogą wpłynąć na działalność polskich firm.