Śniadanie z mome.pl w Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym

Zdecydowanie bardziej przemawia do nas przekaz wizualny niż tekst. Myślimy obrazem, to na nim się skupiamy i to jemu poświęcamy więcej uwagi. Nie mamy czasu na czytanie długich opisów produktów czy usług niezależnie od ciekawej stylistyki lub formy językowej.

Jak wykorzystać przekaz wizualny, aby lepiej wypromować markę? Co to jest video marketing i czy da się funkcjonować bez niego w biznesie? Czy filmy mogą zwiększyć sprzedaż?

O tajnikach przygotowywania filmów, virali, a także video real time marketingu opowie Kamil Biegański, założyciel firmy mome.pl na najbliższym „Śniadaniu z…” w Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym.

Spotkanie odbędzie się 15 września (czwartek) przy ul. Rubież 46 H. 

Do udziału zapraszamy przedstawicieli mikro, małych i średnich firm, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę, a także wymienić się doświadczeniami przy okazji nawiązywania kontaktów biznesowych.

Wydarzenie będzie wzbogacone o case study, oparte na przykładach firm biorących udział w spotkaniu, jak również o networking polegający na twórczej pracy w zespołach, podczas której stworzymy możliwości do bliższego poznania się uczestników oraz zaprezentowania prowadzonych przez nich działalności. Wszystko to odbędzie się w miłej, śniadaniowej atmosferze.

UWAGA: Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o wpisaniu na listę uczestników decyduje zgłoszenie za pośrednictwem formularza oraz uiszczenie opłaty rejestracyjnej w wysokości 20 zł brutto od osoby. Szczegóły dotyczące płatności (tytuł przelewu i numer konta) będą dostępne po wypełnieniu formularza.

Formularz zgłoszeniowy

http://sniadaniez.ppnt.poznan.pl/zgloszenia/rejestracja/Sniadanie-z-momepl