Zmniejsz ryzyko transakcji krajowych i zagranicznych – szkolenie dla firm

Czekasz na pieniądze za wykonaną usługę? Nie Ty jeden. Nieterminowe opłacanie faktur przez klientów dotyka aż 71% firm w Polsce. Chcesz dowiedzieć się jak zarządzać i minimalizować ryzyko towarzyszące transakcjom? Przyjdź 26 kwietnia na bezpłatne szkolenie do PPNT.

Ryzyko jest nieodłącznym elementem każdej transakcji biznesowej, a nieterminowa wpłata od kontrahenta może znacząco wpłynąć na stabilność firmy. Dlatego warto dowiedzieć się, jak zarządzać i minimalizować ryzyko towarzyszące transakcjom. 26 kwietnia zapraszamy przedsiębiorców na bezpłatne szkolenie organizowane w Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym „Ryzyka w transakcjach w obrocie krajowym i zagranicznym i sposoby ich minimalizacji”.

Nieterminowe opłacanie faktur przez klientów dotyka aż 71% firm w Polsce. Średni czas opóźnienia we wpłatach wynosi 3 miesiące i 12 dni. Problem jest szczególnie trudny w przypadku małych i średnich przedsiębiorstw – dla ponad połowy z nich już miesięczne opóźnienie stanowi zagrożenie dla stabilności finansowej.

Jak się przed tym ustrzec? Jakie czynniki zwiększają ryzyko transakcji, a jakie pozwalają je zmniejszyć? Jak skutecznie wyeliminować ryzyko? I czy ryzyko w transakcjach dotyczy tylko terminowości spłaty?

Na te i inne pytania przedsiębiorców, odpowiemy podczas bezpłatnego szkolenia „Ryzyka w transakcjach w obrocie krajowym i zagranicznym i sposoby ich minimalizacji”, które odbędzie się siedzibie Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego we wtorek, 26 kwietnia.

Zapisy na szkolenie dostępne są pod tym linkiem: Zapisz się na szkolenie!

Program szkolenia (pobierz program w formacie PDF)
Więcej informacji na http://bit.ly/1oWERqC