6 Dzień Konsultingu, pod hasłem „Startup – ludzie, produkt, funding”

Już 26 kwietnia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu odbędzie się 6 Dzień Konsultingu pod hasłem „Startup – ludzie, produkt, funding”. Prelegentami są eksperci reprezentujący świat konsultingu i startupów! Będziecie mieli okazję posłuchać o tym jak rozwinąć startupowy pomysł i odnieść sukces. To również dobra okazja do zadawania pytań .

dk6plakat-maly-page-001

Wykłady otwarte:

10:00 – 11:00

„Dobór osobowości i umiejętności do sprawnie funkcjonującego zespołu” – Agnieszka Wołyńska, Trener, Coach, Psycholog biznesu, Menedżer w F5 Konsulting.

11:15 – 12:15

„Tworzenie innowacyjnych usług i produktów w odpowiedzi na niewypowiedziane potrzeby klienta”- Iwona Gasińska-Mulczyńska – Dyrektor Zarządzający oraz Sara Kapela – Project Manager, Design Thinking Poznań.

12:30 – 13:30

„Skuteczne pozyskiwanie inwestora dla startupu” – Kuba Dudek, Manager Inwestycyjny, SpeedUp Venture Capital Group.

Część warsztatowa:

13:45 – 15:00

„Lean Canvas dla Surgecloud. Budujemy biznes wykorzystujący iBeacony” – Łukasz Parafianowicz, General Manager, Surgecloud.

*Uczestnicy przynajmniej dwóch wykładów będą mieli możliwość otrzymania karteczki, która potwierdza udział w wykładzie otwartym. Zapraszamy więc wszystkich studentów, którzy jako przedmiot do wyboru, wybrali wykłady otwarte – gwarantujemy, że nie będziecie się nudzić.

**Ilość miejsc na warsztat jest ograniczona. Bądźcie na bieżąco bo niedługo pojawi się link do zapisów.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/175607382832459/