Zapraszamy na szkolenia do Ośrodka Doradczo-Szkoleniowego Urzędu Miasta Poznania

osrodek WDGR RGB

Ośrodek Doradczo-Szkoleniowy działający przy Wydziale Działalności Gospodarczej i Rolnictwa Urzędu Miasta Poznania zaprasza na szkolenia skierowane zarówno do osób planujących dopiero założenie własnej firmy, jak i funkcjonujących już na rynku przedsiębiorców.

W miesiącu lutym Ośrodek proponuje szkolenia o następującej tematyce:

• 15.02.2016 – Wizerunek w biznesie – podczas szkolenia dowiesz się m.in. jakie znaczenie w biznesie odgrywa wizerunek, jak rozpoznać swoją sylwetkę i dopasować do niej ubranie, jak ukryć mankamenty i podkreślić atuty sylwetki oraz jak wyrazić osobowość w pracy, zachowując profesjonalizm
  • 17.02.2016 – Windykacja roszczeń – w trakcie szkolenia omówione zostaną takie zagadnienia jak: moment wymagalności roszczenia, sposób naliczenia odsetek, sposoby zabezpieczenia roszczeń, postępowanie wobec dłużnika przed wszczęciem postępowania sądowego, przebieg postępowania sądowego, przebieg postępowania egzekucyjnego
  • 23.02.2016 – Zakładanie i prowadzenie działalności gospodarczej – wprowadzenie do tematu „własnej firmy” – jeśli masz pomysł na biznes, ale nie wiesz jak rozpocząć prowadzenie własnej działalności gospodarczej weź udział w szkoleniu i dowiedz się w jakiej formie prawnej możesz prowadzić działalność, jak krok po kroku zarejestrować firmę, gdzie szukać źródeł finansowania działalności, czy też jakie są najważniejsze prawa i obowiązki przedsiębiorcy.

Wszystkie szkolenia oferowane przez Ośrodek Doradczo-Szkoleniowy są bezpłatne. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

Szcegółowe informacje dotyczące szkoleń: http://www.poznan.pl/mim/msp/