QHackathon powered by Sensorberg

q


Internet Rzeczy na dobre zadomowił się w naszej rzeczywistości. Choć w świecie jest już na zaawansowanym poziomie, to w Polsce stawia dopiero pierwsze kroki, przybierając coraz szybsze tempo. Dlatego tak ważne jest, by dzielić się wiedzą, rozwijać ten obszar i opracowywać nowe koncepcje. Doskonałym sposobem na to jest hackathon!

Nieważne, czy jesteś studentem rozpoczynającym swoją przygodę z technologiami mobilnymi, czy osobą, która zajmuje się tym na co dzień zawodowo lub hobbystycznie. Wystarczy, że masz ogromne pokłady chęci, kreatywności i biznesowe zacięcie.

Qpony udostępniają ponad 300 m2 swojego biura wszystkim tym, którzy chcą poświęcić ponad dobę na znalezienie najlepszych i najciekawszych zastosowań beaconów, które mogą mieć zastosowanie w żywym biznesie.

Spotykamy się w sobotę, 20 lutego o godzinie 9:30. Po rejestracji uczestników i krótkim wprowadzeniu rozpocznie się praca nad projektami i wielkie kodzenie. Całość zakończymy w niedzielę, 21 lutego o godzinie 15:00, prezentując swoje rozwiązania.

Co ważne, na najlepszych czekają, gadżety, ciekawe nagrody oraz możliwości zatrudnienia/ staż w firmach wdrażających rozwiązania IoT.

Qpony

Facebook