Sukces studentów z Politechniki Poznańskiej

Przedstawiciele koła Grupa .NET Politechnika Poznańska zdobyli pierwsze miejsce w Polsce i czwarte w Europie podczas Night of the Living Devs 4!

pp

Wydarzenie to jest największym hackatonem Windows 10 w Środkowo-Wschodniej Europie – udział wzięło ponad 50 drużyn z różnych krajów Starego Kontynentu.

Night of the Living Devs 4 odbywał się w dniach 11-12 grudnia w polskiej siedzibie Microsoftu w Warszawie. Tematem przewodnim było „Universal Apps”.

Poznańscy studenci stworzyli 3 aplikacje. Jedną z nich jest Team-a-thon. Powstała ona po to, by zwiększyć produktywność zespołów, biorących udział w konkursie. Pokazuje wszystkim członkom projektu, ile czasu pozostało im do końca zadania. Druga aplikacja to SwapApp. Program umożliwia poznawanie nowych terminów i pojęć z bardzo różnych dziedzin życia. Jak tłumaczą twórcy z Poznania użytkownik dzięki temu rozwiązaniu będzie mógł łatwo zwiększyć swój zasób słownictwa. Z kolei trzecim dziełem studentów Politechniki Poznańskiej jest gra „Robot vs Zombie”.

Gratulujemy!