Bitspiration for Charity – startupy pomogą chorym dzieciom!

16 grudnia 2015 r. odbędzie się Bitspiration for Charity – wydarzenie łączące scenę startupów z działalnością charytatywną. Równolegle w 4 polskich miastach: Poznaniu, Krakowie, Warszawie oraz Gdańsku spotkają się startupowcy, przedsiębiorcy, inwestorzy oraz miłośnicy nowych technologii. Wszystko po to, aby połączyć swoje siły i pomóc dzieciom walczącym o życie w szpitalach onkologicznych.

bit

Bitspiration for Charity ma przede wszystkim oddźwięk charytatywny ale dodatkowo stwarza okazję do udziału w ciekawym wydarzeniu startupowym, skupiającym społeczność technologiczną z największych polskich miast. Uczestnicy akcji będą bowiem mieli możliwość zdobycia praktycznej wiedzy i nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Podczas wydarzenia odbędą się inspirujące wykłady, sesje networkingowe, praktyczne case studies oraz kreatywne warsztaty.

Na koniec przewidziane jest dla uczestników afterparty.

Cała kwota uzyskana ze sprzedaży biletów zostanie przekazana lokalnym szpitalom i centrom onkologicznym aby pomóc dzieciom walczącym z nowotworami.

Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia: http://charity.bitspiration.com/