Listopad w Ośrodku Doradczo-Szkoleniowym Urzędu Miasta Poznania

osrodek WDGR RGB

Przedstawiamy ofertę szkoleniową Ośrodka Doradczo-Szkoleniowego, działającego przy Wydziale Działalności Gospodarczej i Rolnictwa Urzędu Miasta Poznania, na miesiąc listopad.

Jeśli planujesz stawiać pierwsze kroki na rynku w ramach własnej działalności gospodarczej i szukasz pomocy pod kątem merytorycznym, bądź też prowadzisz już firmę ale chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę na pewno znajdziesz coś dla siebie! W tym miesiącu Ośrodek oferuje szkolenia o następującej tematyce:

• 3.11.2015: Wsparcie funduszy UE dla przedsiębiorców w latach 2014-2020
  • 5.11.2015: Zakładanie działalności gospodarczej a kasa fiskalna – aspekt księgowy
  • 5.11.2015 – 6.11.2015: Efektywna sprzedaż
  • 16.11.2015: Cross-selling i up-selling – naucz się sprzedawać więcej!
  • 17.11.2015: Zarządzanie sobą w czasie
  • 25.11.2015: Zakładanie działalności gospodarczej – krok po kroku

Informujemy również, że w listopadzie Wydział Działalności Gospodarczej i Rolnictwa UMP uruchamia nową usługę: bezpłatne doradztwo prawne dla osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz dla przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą nie dłużej niż 2 lata. Z doradztwa mogą skorzystać wyłącznie osoby mieszkające lub prowadzące działalność gospodarczą na terenie Poznania. Zakres usług doradczych będzie obejmował różne dziedziny prawa: gospodarcze, handlowe, konsumenckie, prawo własności intelektualnej, prawo konkurencji, prawo pracy, prawo nieruchomości.

Szczegółowe informacje dotyczące wszystkich szkoleń dostępne są pod adresem: http://www.poznan.pl/mim/msp/