Weź udział w Światowym Tygodniu Przedsiębiorczości

150 krajów, tysiące bezpłatnych szkoleń, wykładów i debat. 16 listopada rusza ósma edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości (ŚTP) – największego na świecie wydarzenia promującego świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia oraz podejmowanie biznesowych inicjatyw. Poznański Park Naukowo-Technologiczny jest koordynatorem regionalnym tej inicjatywy.

Partnerzy angażujący się w tę inicjatywę, mają okazję wspólnie tworzyć markę ŚTP, promować przedsiębiorcze postawy w swoich firmach oraz edukować społeczność lokalną. Do projektu może dołączyć każdy, komu zależy na rozwoju społecznym i gospodarczym społeczności lokalnej. Wystarczy zarejestrować się na stronie projektu i zorganizować przynajmniej jedno wydarzenie między 16 a 22 listopada.

Jak się zarejestrować? Wszystkie szczegóły, krok po kroku są wyjaśnione tutaj:  http://bit.ly/1LyQ21z

W wydarzeniach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości uczestniczy rocznie blisko sto tysięcy osób w ponad stu krajach na całym świecie.

Każdy, kto pracuje w instytucji wspierającej przedsiębiorczość, działa na uniwersytecie, prowadzi własną firmę lub dopiero planuje swoją zawodową drogę i potrzebuje wsparcia może wziąć udział w wydarzeniach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Zapraszamy!

Poznański Park Naukowo-Technologiczny

Koordynator Regionalny Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Wielkopolsce.