Warsztaty w ramach Akademii Przedsiębiorcy już niedługo w Wielkopolsce!

Akademia Przedsiębiorcy to ogólnopolski program motywacyjno-edukacyjny dla przedsiębiorców. W ramach cyklu odbywa się 50 bezpłatnych warsztatów w dwóch turach, w czerwcu i jesienią.

akademia-przedsi-biorcy-w-konstancinie6613


Tegoroczna Akademia Przedsiębiorcy poświęcona jest tematyce środków unijnych i nowej perspektywie unijnej na lata 2014-2020. Podczas warsztatów uczestnicy dowiedzą się, które branże mogą liczyć na wsparcie, jakie zmiany zaszły w zasadach przyjmowania finansowania i jak się do nich odpowiednio przygotować. Usłyszą, gdzie zwrócić się o pomoc w przygotowaniu wniosku oraz co zrobić, by został on wyżej oceniony niż wnioski konkurencji. Będą mogli zainspirować się przykładami projektów firm, które efektywnie wykorzystały dotacje. Część wystąpień zostanie poświęcona omówieniu najczęstszych błędów popełnianych przez przedsiębiorców przy ubieganiu się o unijne dotacje.

Celem warsztatów jest pokazanie, jak wygrać z konkurencją rywalizację o fundusze unijne, w jaki sposób przejść przez cały proces pozyskiwania dotacji i rozwinąć swoją firmę, a także jak dobrze wykorzystać sznase, które stoją przed polskimi przedsiębiorcami.

W ramach tegorocznej edycji jesiennej odbędzie się 38 warsztatów w różnych miastach Polski, w tym między innymi w Poznaniu.

Warsztaty poprowadzą eksperci, którzy na co dzień zajmują się pozyskiwaniem funduszy unijnych – przedstawiciele renomowanych firm doradczych. Na części konferencji zaproszeni zostaną również goście specjalni. Będą to znani sportowcy, którzy korzystali z funduszy unijnych we własnych projektach biznesowych. Opowiedzą o swoich doświadczeniach z pozyskaniem pieniędzy unijnych i pokażą, w jaki sposób wpłynęły one na ich projekty biznesowe i karierę sportową.

Tegoroczna jesienna edycja rozpoczęła się 15 września konferencjami w Nowym Targu oraz Kielcach i potrwa do grudnia. Listopad przeznaczony jest między innymi na warsztaty w Wielkopolsce. W Poznaniu spotkania z prelegentami odbędą się 17 listopada 2015 r.

 

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wypełnić formularz rejestracyjny.

 

Organizatorami Akademii Przedsiębiorcy są Bank Zachodni WBK oraz Fundusz Poręczeń Kredytowych POLFUND.

 

http://www.akademia-przedsiebiorcy.pl/