QK with me – kulinarny startup oferuje obiad z paczki dla zapracowanych

Na pomysł kulinarnego startupu QK with me (Gotuj ze mną) wpadło dwoje młodych ludzi: Renata Marcinkowska – absolwentka zarządzania zasobami ludzkimi na Uniwersytecie Ekonomicznym i Mateusz Bilski – student budownictwa Politechniki Poznańskiej.

 

11036914_750674375034444_897674639740819671_n


 

Ideą biznesu jest dowiezienie odmierzonych, pokrojonych i przygotowanych składników dań lunchowych czy obiadowych. W paczkach, które nazywają sie QK-ami, znajdują się próżniowo zapakowane produkty.

Oferta przeznaczona jest głównie dla osób pracujących, mam, studentów czy też singli. Chodzi o to aby trafić do tych, którzy po prostu nie mają za wiele czasu na gotowanie. Paczki z jedzeniem zawierają porcje przeznaczone dla jednej osoby, których koszt wynosi 10-15 zł. Zamówienia można składać telefonicznie lub mailowo od poniedziałku do piątku a dostawa dokonywana jest do domów i poznańskich biurowców. Warto jednak pamiętać, że nie jest to jedzenie w pełni gotowe, z tego względu, że w paczkach znajdują się jedynie niezbędne składniki, które sami musimy połączyć aby przyrządzić danie. Nie jest to jednak skomplikowane i nie zjamuje zbyt wiele czasu. Wymaga jednak przygotowania w domu, ponieważ będziemy musieli użyć do tego garnka, patelni lub piekarnika. Do każdej paczki dołączany jest zawsze dokładny przepis oraz wskazówka, których sprzętów kuchennych będziemy potrzebować.

 

http://www.qkwithme.pl/

 

https://www.facebook.com/QKwithme