Co łączy Marka Przystasia i jego Duckie Deck z McDonald’s? Odpowiedź znajdziesz na MIND PARK

duckie

W imieniu Poznańskiego Parku Technologiczno – Przemysłowego zapraszamy na kolejny, ostatni w tym sezonie, MIND PARK. Odbędzie się on 16 czerwca o godzinie 18.00.

Tym razem gościem będzie Marek Przystaś – Założyciel i CEO Duckie Deck – studia oferującego mobilne gry dla dzieci, członek zarządu Harimata, pasjonat nowych technologii i komunikacji od lat związany z branżą marketingową. Jego gry edukacyjne zostały docenione przez jurorów konkursu SXSW Education w Teksasie, którzy jednogłośnie okrzyknęli Duckie Deck jednym z sześciu najlepszych w 2013 roku projektów edukacyjnych na świecie.

Zespół Duckie Deck nawiązał współpracę z T-Mobile i siecią McDonald’s. Produkty polskiego startupu dostępne są w restauracjach w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych, gdzie ustawione są ekrany dotykowe z grami.

Na spotkaniu Marek opowie o rozwoju własnej firmy, czym różni się mobile dla dzieci i dla dorosłych oraz jak skutecznie podbić rynek zagraniczny!

Zapraszamy do PPTP- ul. 28.czerwca 406, Sala A.

Tu znajdziesz więcej informacji o spotkaniu.