Strefa Doradcza by CoWalski

strefa_doradcza_growUP

Już 21 i 22 kwietnia na wydarzeniu Poznań Startup,  będziemy wspólnie z naszymi coworkerami i współpracownikami prowadzić doradztwo :) w ramach Strefy Doradczej, na stoisku CoWalski – Aleja Inspiracji.

We wtorek, 21 kwietnia będziecie mieli okazję dowiedzieć się od DaCompany - Jak skutecznie promować polską markę na wschodnich kanałach marketingowych.

Natomiast w środę 22 kwietnia w strefie doradczej wspólnie z avbcPolska, będziemy zachęcać Was do dołączenia do naszego nowego projektu - GrowUP Your Bussines – warsztaty praktycznej wiedzy biznesowej. Tutaj możesz zapisać się na bezpłatne, spotkanie pilotażowe.

W czasie trwania wydarzenia oprócz informowania o nowej inicjatywie będziemy przede wszystkim prowadzić doradztwo biznesowe w zakresie:

• techniki poszukiwania/docierania do klienta; techniki sprzedażowe;
  • techniki prowadzenia rozmów handlowych,
  • techniki negocjacyjne; prezentacje biznesowe;
  • autoprezentacje;
  • zarządzanie sobą

Podczas dwóch dni wydarzenia na miejscu będzie okazja dowiedzieć się również jakie zalety płyną z coworking’u, jak najekonomiczniej zorganizować biuro i przestrzeń dla swojego biznesu tym samym stać się posiadaczem siedziby w dobrym adresie.

Więcej szczegółów:

1. Agencja DaCompany zajmuje się promocją polskich firm we wschodnim internecie. Będziemy szczęśliwi pomóc startup’om zorientować się w następujących sprawach:

• prowadzenie kampanii PR w Runecie;
  • promocja startup’u w Yandex, wykorzystanie Yandex.Direct;
  • lokalizacja strategii content-marketingowej;
  • pozyskanie ruchu z najpopularniejszej sieci społecznościowej na Wschodzie – Vkontakte;
  • podłączenie systemów płatności, obowiązujących w krajach rosyjskojęzycznych.

Konsultacje prowadzą:

Konstantin Kanin, Prezes DaCompany.pl i autor bloga Pozycjonowanie.ru.

Iwona Uchnalewicz, Doradca Klienta DaCompany.pl.

2. avbcPolska specjalizuje się w nowatorskich programach prowadzenia szkoleń i warsztatów, charakteryzujących się wysoką skutecznością oraz natychmiastową możliwością wykorzystania nabytych umiejętności w realnych sytuacjach. Główne obszary naszej działalności to poprawa procesów sprzedażowych oraz zarządczych.

Wspólnie z avbcPolska zainicjowaliśmy cykl GrowUP Your Business – warsztaty praktycznej wiedzy biznesowej skierowany specjalnie dla StartUp’ów, młodych firm, projektów „w zalążku”, absolwentów, którzy mają pewne obawy, strach lub brak doświadczenia by nabywając kompetencji rozwinąć profesjonalnie swój pomysł w biznes.

Cykl szkoleniowy skierowany do osób/firm wchodzących lub krótko działających na rynku. Celem warsztatów jest dostarczenie uczestnikom, wiedzy i pewności siebie oraz budowa świadomości związanej z funkcjonowaniem na rynku. Informacje, które otrzymacie są mieszanką doświadczenia, wiedzy eksperckiej wąsko sprofilowanej, niedostępnej i niewykładanej na uczelni.

Zaplanowany cykl to proces – niezbędnik dla przedsiębiorcy, składający się w logiczną całość pełną wiedzy praktycznej i inspiracji.

GrowUP Your Business do nabycie podczas 5 spotkań praktycznych umiejętności, takich jak:

• Przygotowanie siebie do wejścia w biznes,
  • Pozyskanie Klienta,
  • Rozpoznanie jego potrzeb i prawidłowe zdefiniowanie produktu/usługi,
  • Prezentacja rozwiązania,
  • Podstawa negocjacji – rola ceny,
  • Efektywne działania dalsze.

Zapisz się na bezpłatne, spotkanie pilotażowe.

Konsultacje prowadzić będzie Maciej Kowalski z avbcPolska.

3. Ponadto w ramach stoiska podczas obu dni trwania wydarzenia będzie można uzyskać informację odnośnie idei przestrzeni coworkingowych.

• Co to jest coworking?
  • Dla kogo może być źródłem inspiracji, motywacji i rozwoju.
  • Coworking w Poznaniu – gdzie szukać, jak wybierać?

Dodatkowo Panie, które szukają inspiracji do samorozwoju, czy rozwinięcia swoich pasji w biznes, będą mogły dowiedzieć się o inicjatywach rozwojowych dla kobiet w naszym mieście, w tym o spotkaniach w ramach Kobiecy Poznań – Przebudzenie organizowanych w naszej przestrzeni.

Konsultacje prowadzić będzie Magda Kowalska – co-founder CoWalski – Aleja Inspiracji.