Odkrycie Rynku 2015- konkurs na najlepszy studencki start-up

Odkrycie Rynku 2015 to ogólnopolski konkurs, który ma na celu wyróżnienie najlepszych studenckich start-upów ostatnich lat. Zwycięzcy konkursu mają szansę na zwiększenie rozpoznawalności marki w ramach współpracy z ogólnopolskimi patronami medialnymi, pomoc merytoryczną i szkoleniową ze strony partnerów konkursu oraz zdobycie finansowania aż do 500 000 zł. Zapisy trwają od 2 do 22 lutego.

or

Konkurs skierowany jest do studentów oraz absolwentów uczelni wyższych, którzy są w wieku do 26 roku życia i prowadzą własną działalność gospodarczą: innowacyjną, pomysłową, rozwijającą się i oferującą produkty bądź usługi cieszące się uznaniem wśród klientów,

Konkurs dzieli się na 2 etapy. W pierwszym, jury konkursu wybierze 6 najlepszych start-upów. Następnie każdy z finalistów będzie musiał przygotować materiał promocyjny prezentujący działalność firmy, jej plany na przyszłość oraz korzyści wynikające z prowadzenia własnej działalności. Filmy zostaną poddane głosowaniu oraz ocenie jury. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas uroczystej gali finałowej 10 kwietnia w Warszawie.

Jury

W jury konkursu zasiądą specjaliści branży, przedstawiciele: Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Lewiatan Business Angels, Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego oraz Centrum im. Adama Smitha.

Nagrody

Każdy uczestnik zostanie zaproszony na warsztat przeprowadzony przez Startup Academy. Trójka finalistów będzie miała niepowtarzalną okazję zaprezentowania się przed inwestorami Lewiatan Business Angels. Zwycięzcy otrzymają bilety na pełnometrażowe warsztaty od Startup Academy. Mogą też liczyć na pomoc Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości i zdobyć aż do 500 000 zł! Ale to nie wszystko! Najlepszy start-up ma szansę na zwiększenie rozpoznawalności marki poprzez publikację informacji o zwycięzcach wraz z opisem przez patronów medialnych konkursu.

Zapisy

Zapisy trwają w dniach 2-22 lutego. Zgłoszeń do konkursu można dokonywać będąc zarówno właścicielem firmy, jak i osobą zupełnie z nią niezwiązaną, poprzez wypełnienie formularza (www.drogowskazykariery.pl/zgloszenia). Udział w konkursie jest bezpłatny.

Więcej informacji: www.drogowskazykariery.pl/odkrycie-rynku