NeedApp – konkurs dla programistów

images

Druga edycja innowacyjnego konkursu NeedApp odbędzie się w dniach 25-26 lutego 2015. Wydarzenie odbywa się w ramach obchodów VII Dni Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu i oficjalnego otwarcia Centrum Edukacyjnego Usług Elektronicznych. Dzięki autorskiej kombinacji nowoczesnych metod pracy w zaledwie dwa dni powstaną zaawansowane prototypy aplikacji mobilnych dla absolwentów UEP. Rozpoczynamy od sesji kreatywnej. Wypracowane pomysły będą przenoszone przez 24 godziny na język programowania przez uczestniczące w wydarzeniu firmy. NeedApp Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu będzie szczególnym wydaniem konkursu organizowanego przez ECDF mKlaster. Drużyny firm biorących udział w wydarzeniu zostaną wsparte przez studentów, którzy sprawdzą swoje umiejętności w praktyce i będą mieli szanse na zdobycie praktyk u najlepszych graczy na rynku mobile.

Szczegóły: www.needapp.pl