Konferencja „StartUP 2+”

startup2plus_grafika2

Zapraszamy do wzięcia udziału w organizowanej przez Wyższą Szkołę Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu konferencję pod nazwą: „StartUP 2+”.

Odbędzie się ona 23 października 2014 roku w budynku głównym Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa.

Cel spotkania to dyskusja i wymiana doświadczeń w zakresie działalności startupów po drugim roku funkcjonowania. Kilka lat istnienia startupów na rynku pokazuje, że kluczowym momentem decydującym o sukcesie przedsięwzięcia jest rok trzeci i kolejne lata ich bytności na rynku. Z doświadczeń wynika, że wiele startupów po pierwszym paśmie sukcesów, obejmującym najczęściej pierwsze dwa lata działalności, nie jest przygotowanych do dłuższej obecności na rynku. Często brak im długofalowych strategii, koncepcji rozwoju swoich usług i produktów. Z reguły oparte są o jeden pomysł, bez elementarnego zaplecza jakim na przykład jest sieć dystrybucji i sprzedaży. W gronie europejskich specjalistów i środowisk startupowych oraz samych firm chcemy podyskutować o tym, jak zwiększyć ich szanse na sukces.

Szczegóły dotyczące konferencji, program oraz lista prelegentów: http://www.wsnhid.pl/startup-2.html