BIOSTART: rejestracja na ostatni blok!

Pasjonuje cię biotechnologia? Masz pomysł, produkt lub usługę z tej dziedziny, ale nie wiesz od czego zacząć? Dla osób takich jak ty powstał program BIOSTART, który realizowany jest przez Poznański Park Naukowo-Technologiczny Fundacji UAM. Dzięki szkoleniom wypracujesz odpowiedni model biznesowy, a w trakcie doradztwa dowiesz się czy twój pomysł ma szansę na powodzenie. Jest to ostatni cykl w tym roku, dlatego nie możesz tego przegapić!

Czeka na Ciebie:

• 40 godzin profesjonalnych szkoleń,
  • 8 godzin indywidualnego doradztwa,
  • wsparcie ekspertów pierwszego w Polsce parku naukowo-technologicznego,
  • wsparcie ekspertów branżowych i doświadczonych przedsiębiorców.

Dla kogo?

BIOSTART jest przeznaczony dla studentów, absolwentów doktorantów i pracowników naukowych działających w obszarze biotechnologii.

Udział w programie jest bezpłatny. Dla najlepszych czekają nagrody pieniężne!

Zapisy na: www.biostart.inqbator.pl

Ilość miejsc jest ograniczona. Dołącz do kilkudziesięciu pasjonatów biotechnologii, którzy dzięki programowi stworzyli niebanalne rozwiązania! Efekty ich pracy możesz zobaczyć na profilu InQbatora.