PublishSoSimply

PublishSoSimply logo

PublishSoSimply to narzędzie, które w prosty sposób pozwala samodzielnie stworzyć i opublikować wielostronicowe dokumenty takie jak raporty, biuletyny, poradniki, ebooki, itp. Skierowane jest do specjalistów od marketingu i content marketingu, czyli do każdego, kto odpowiada za tworzenie i wydawanie materiałów marketingowych i szuka nowych sposobów na prezentację treści online.

2

PublishSoSimply to doskonała alternatywa do plikow PDF, które nie pasują już do świata, w którym ważną rolę odgrywają urządzenia mobilne. Dokumenty tworzone w PublishSoSimply są responsywne, czyli dostosowane do wszystkich rozmiarów ekranów i mogą być wzbogacone o interaktywne treści takie jak wideo, mapy Google, infografiki, prezentacje SlideShare, posty z social media, itp. Do tworzenia dokumentów nie potrzebne jest instalowanie oprogramowania na dysku komputera. Tworzenie odbywa się w naszym kreatorze w przeglądarce, a dokumenty udostępnia się w postaci linku lub można je osadzić na swojej stronie. Edytor dokumentów jest łatwy w użyciu i umożliwia ich uaktualnianie nawet po publikacji.

3

W 2014 roku nasz startup był jednym z trzech laureatów pierwszej edycji Orange Fab, dzięki czemu nawiązaliśmy stałą współpracę z Orange. W 2015 roku zostaliśmy wybrani spośród 2500 firm do udziału w programie Start-Up Chile. Przez siedem miesiący rozwijaliśmy PublishSoSimply w Santiago razem z kilkudziesięcioma startupami z całego świata.

publishsosimply.com

Twitter

Facebook