IC Solutions

1412068026_10fb15c77258a991b0028080a64fb42d

IC Solutions projektuje rozwiązania w oparciu o ideę Invisible Computing. Wszystko po to, aby korzystanie z nowoczesnych technologii było możliwie najbardziej intuicyjne. Zarząd spółki stanowi kadra Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, umożliwiając transfer wiedzy naukowej do biznesu i pozostając w ścisłym kontakcie ze środowiskiem akademickim.

Wiodącym produktem IC Solutions jest innowacyjny systemem digitalizowania danych IC Pen, który umożliwia utrwalenie w formie elektronicznej tekstu pisanego na papierze. Jest to możliwe dzięki technologii długopisu cyfrowego, który poszerza możliwości klasycznego długopisu o funkcje automatycznej digitalizacji i przetwarzania danych pisanych ręcznie w czasie rzeczywistym. IC Pen umożliwia również zamianę pisma ręcznego na maszynowe.

OBRAZEK 1

Możliwości systemu IC Pen nie sprowadzają się jedynie do gromadzenia danych – dzięki systemowi IC Pen można zarówno tworzyć dokumenty, wypełniać je, a także analizować w ramach rozbudowanego modułu analitycznego.

dasdas

System IC Pen znajduje zastosowanie przede wszystkim w państwowych i prywatnych placówkach służby zdrowia, administracji publicznej, instytutach naukowo-badawczych, a także logistycznych. IC Solutions jest jedynym polskim partnerem szwedzkiej firmy Anoto Group AB, właściciela technologii długopisu cyfrowego.

Pozostałe projekty zrealizowane przez IC Solutions bazują przede wszystkim na algorytmach sztucznej inteligencji, dzięki czemu powstały innowacyjne systemy rozpoznawania mowy czy spisanych fraz oraz rozpoznawania częstotliwości podstawowej.

www.icsolutions.pl

www.icpen.pl