inCLICK

logo_light

A gdyby było takie miejsce w sieci, w którym mógłbyś zlecić pracę młodym osobom? U nas szefowie wszystkich szefów zlecają zlecenia wykonującym wszystko wykonawcom! Zlecają szybko, tanio i efektywnie. A ich zyski rosną, rosną i rosną! Zastanawiasz się dlaczego jeszcze tego nie robisz? No właśnie! Nie przegap okazji i dołącz do nich!

grafinclick

inCLICK.pl to pierwsza w Polsce platforma pracy zdalnej, która umożliwia firmom i osobom fizycznym:

• zlecanie pracy online lub realizowanej w wyznaczonym miejscu uczniom i studentom, bez formalności związanych z podpisywaniem umów czy z rozliczeniami,
    • zaangażowanie dowolnej liczby osób w wykonanie dużych zleceń podzielonych na mniejsze zadania (crowdworking),
    • zaangażowanie dowolnej liczby osób w celu uzyskania informacji, pomysłów, rozwiązań z rynku (crowdsourcing).

Bez tytułu

Portal posiada bogatą ofertę usług. Tworzyć można zarówno zlecenia drobne jak i usługi obejmujące zakres zleceń z konkretnego obszaru działania przedsiębiorstwa. Do pierwszej grupy zaliczyć można na przykład pisanie artykułów, prace graficzne, tworzenie baz danych, wykonywanie tłumaczeń, czy przeprowadzanie badań. Z kolei wśród pakietów usług znaleźć można dotyczące np. ePR, Badań Rynku, Strategii Promocji, czy Testów Produktów. Oczywiście są to tylko przykładowe propozycje, możliwości portalu są zdecydowanie większe, jeśli zadanie, które trzeba zrealizować nie znajduje się w cenniku zawartym na stronie, istnieje możliwość skonsultowania pomysłu na zadanie z Biurem Obsługi Klienta, którego przedstawiciel oceni, czy jest ono możliwe do realizacji za pomocą serwisu.

www.inCLICK.pl