Crowdmoney. Finansowanie społecznościowe nigdy nie było łatwiejsze!

 

crowdmoney


 

 

 

Masz świetny pomysł, ale brakuje ci funduszy na jego realizację? Skorzystaj z crowdmoney! To pierwsza platforma crowdfundingowa, która daje tak ogromne wsparcie social media. W końcu możesz zbierać pieniądze tam, gdzie powinieneś – wśród społeczności! Aplikację stworzył poznański team firmy punk internet. 

Załóż swój profil, stwórz opis projektu, podziel się nim na Facebooku, zyskuj wsparcie tłumu i patrz, jak spełnia się twoje marzenie! Właśnie tak działa crowdmoney – nowa aplikacja przeznaczona do zbierania funduszy w sieci.

Crowdfunding? Teraz to proste! Crowdmoney jest platformą, która łączy autorów innowacyjnych pomysłów ze społecznością internetową. Co wyróżnia ją spośród innych, podobnych produktów? Przede wszystkim szybkość i łatwość obsługi. Proces rejestracji i dodawania nowego projektu zajmuje zaledwie kilka chwil. Swój pomysł możesz zaprezentować w formie tekstu, obrazu czy wideo – tak, jak chcesz! Crowdmoney oferuje aż 13 kategorii projektów – od sztuki, poprzez IT i technologię, aż do eventów. Dzięki temu możesz odpowiednio sklasyfikować każdy, nawet najbardziej szalony pomysł!

Przenieś zbiórkę do sociala

Stworzono już wiele platform pomagających zbierać fundusze w sieci, ale żadna do tej pory nie pokazała jak robić to dobrze! Istotą crowdfundingu jest angażowanie licznej społeczności, a tę dziś najłatwiej znaleźć… w social media! Doskonale wiedzą o tym twórcy crowdmoney i jako pierwsi stworzyli aplikację crowdfundingową, która oferuje pełną integrację z najpopularniejszym portalem społecznościowym. Koniec z wklejaniem nudnych linków do News Feeda! Od teraz crowdmoney zainstalujesz w swoim profilu na Facebooku. Dzięki temu jeszcze łatwiej zarazisz swoją ideą innych użytkowników i szybciej zbierzesz fundusze na jej realizację. Instalacja aplikacji jest łatwa i szybka, a jej obsługa intuicyjna.

Crowdmoney to idealne narzędzie dla każdego, kto chce zrealizować swoje marzenie. Szukasz funduszy na własny startup? Chcesz komuś pomóc? Śnisz o podróży dookoła świata? Chcesz zorganizować festiwal w swoim mieście? Nie stój w miejscu! Wejdź na www.crowdmoney.it i zrób krok do przodu! To najlepszy sposób na zrealizowanie Twojej idei!

Aplikację znajdziesz pod adresem:

www.crowdmoney.it

Chcesz być na bieżąco, by otrzymywać nowe informacje o projektach realizowanych na platformie? Polub crowdmoney na Facebooku i śledź na Twitterze:

www.facebook.com/crowdmoneyapp

www.twitter.com/crowdmoney_app

Aplikacja stworzona przez punk internet | www.punk-internet.com.

 

top_3