CARE-ER

care-er-logo

CARE-ER: dbamy o Twoją karierę

CARE-ER to innowacyjna platforma, która dostarcza spersonalizowane informacje o wydarzeniach, studiach, pracy, szkoleniach, hobby i innych ofertach z interesujących dla Użytkowników branż lub umiejętności. Nie jest to kolejny portal z ofertami pracy, który skupia się tylko na osobach bezrobotnych lub niezadowolonych ze swojej pracy. CARE-ER jest dla każdego, kto chce się rozwijać. Istotą CARE-ER jest zebranie jak największej ilości różnych ścieżek rozwoju i jak największa personalizacja oferty dla konkretnego Użytkownika.

Dla kogo?

Z CARE-ER zyskają osoby zaangażowane w samorozwój, chcące poszerzać swoje umiejętności i świadomie budować pozycję w branży i na rynku pracy. To też doskonałe narzędzie dla firm i instytucji, które mają do zaoferowania interesujące inicjatywy, szkolenia, wydarzenia i inne okazje do rozwoju kariery lub zainteresowań. Dlatego w CARE-ER wyróżniamy dwa rodzaje Użytkowników:

Informatorzy: np. firmy, instytucje państwowe lub uczelnie, które mogą dodawać ogłoszenia, promować swoją firmę i ofertę na CARE-ER, przeglądać CV, kontrahentów i stworzyć profesjonalną prezentację swojej firmy.

Poszukiwacze: np. studenci dopiero stawiający pierwsze kroki w pracy, specjaliści, którzy chcą rozwijać swoją karierę. Dzięki CARE-ER mogą przeglądać oferty oraz profile firm, zamówić spersonalizowany mailing z propozycją rozwoju swojej kariery i utworzyć multimedialne CV.

Jak to działa?

Personalizacja wyszukiwania, którą każdy Użytkownik dostosowuje w ustawieniach, pozwala na prezentację wyników zgodną z wybranymi branżami i umiejętnościami. Raz w tygodniu wysyłany jest specjalny sprofilowany raport m.in. z wydarzeniami, kursami, targami, ofertami studiów, ogłoszeniami o pracę z dedykowanych branż lub umiejętności. Korzyści są niepodważalne:  Informator dociera do właściwego, zaangażowanego odbiorcy, a Poszukiwacz otrzymuje pakiet najważniejszych dla niego informacji związanych z karierą.

Korzyści z CARE-ER

Oczywiście CARE-ER to nie tylko zaawansowana wyszukiwarka, to też miejsce, w którym można promować siebie jak i swoją firmę. Każdy Użytkownik może stworzyć swój profil z własnym adresem www: Poszukiwacze CV, a Informatorzy Wizytówkę firmy. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna, podobnie jak korzystanie z wyszukiwarki oraz dodawanie podstawowych ogłoszeń. Każdy odwiedzający CARE-ER otrzymuje także dostęp do bazy wiedzy, gdzie eksperci z wielu dziedzin zamieszczają specjalistyczne artykuły pisane wyłącznie dla CARE-ER.

CARE-ER to nowa jakość na rynku pracy i biznesu

Z pewnością wiele osób i firm poszukiwało narzędzia, które pozwoli im zapanować nad ogromną ilością komunikatów z jaką spotykają się w sieci.  To odpowiedź na coraz większy problem ze znalezieniem odbiorcy dla wartościowej informacji wśród ogromnego szumu wywołanego przez zalew różnego rodzaju, często nie zamawianych treści. CARE-ER to najlepszy sposób na personalizację biznesowych ofert w sieci.

CARE-ER: widzisz więcej możliwości