BIOSTART: szukamy biotechnologów z pomysłem!

602453_594050097302977_1204070272_n

Pasjonuje cię biotechnologia? Masz pomysł, produkt lub usługę z tej dziedziny, ale nie wiesz od czego zacząć? Program BIOSTART realizowany przez InQbator Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego FUAM, powstał specjalnie dla ludzi takich Ty. Dzięki szkoleniom wypracujesz odpowiedni model biznesowy, a w trakcie doradztwa dowiesz się czy twój pomysł ma szansę na powodzenie. Jest to ostatni cykl w tym roku, dlatego nie możesz tego przegapić!

Czeka na Ciebie:

• 40 godzin profesjonalnych szkoleń,
  • 8 godzin indywidualnego doradztwa,
  • wsparcie ekspertów pierwszego w Polsce parku naukowo-technologicznego,
  • wsparcie ekspertów branżowych i doświadczonych przedsiębiorców.

Dla kogo?

BIOSTART jest przeznaczony dla studentów, absolwentów doktorantów i pracowników naukowych działających w obszarze biotechnologii.

Udział w programie jest bezpłatny. Dla najlepszych mamy nagrody pieniężne!

Ilość miejsc jest ograniczona. Dołącz do kilkudziesięciu pasjonatów biotechnologii, którzy dzięki programowi stworzyli niebanalne rozwiązania! Efekty ich pracy możesz zobaczyć na naszym profilu.

ZAREJESTRUJ SIĘ!

Masz pytania? Chcesz zapisać się na listę rezerwową? Napisz do nas:

Magdalena Strzelewicz, InQbator PPNT FUAM,
e-mail:  magdalena.strzelewicz@ppnt.poznan.pl,
tel.: 61/622 69 98

www.biostart.inqbator.pl

Projekt uzyskał dofinansowanie Narodowego Centrum Badań i Rozwoju w ramach inicjatywy „Kreator Innowacyjności. Wsparcie innowacyjnej przedsiębiorczości akademickiej”