WhallaLabs

whalla_duze


 
 
Whalla Labs to mobile software house specjalizujący się w budowaniu aplikacji mobilnych, w szczególności na systemy Windows 8 i Windows Phone. Firma powstała we wrześniu 2012 roku jako jedna z pierwszych organizacji wspieranych przez akcelerator startupów Huge Thing.
 
 

reklama_whalla 
 
 


Whalla Labs skupiamy się na dostarczaniu klientom nie tylko najwyższej jakości aplikacji powstających w zwinnym proces tworzenia oprogramowania, ale także na rozwijaniu potrzeb biznesowych i działaniach marketingowych. W portfolio Whalla Labs znaleźć można między aplikacje stworzone dla znanych i lubianych serwisów jak; LubimyCzytać.pl (aplikacje na Windows 8Windows Phone), aplikację dla miłośników wina DoTrzechDych.pl na Windows Phone, gry Duckie Deck na Windows PhoneWindows 8 czy intuicyjny przelicznik miar kucharskich CalCook.

W Whalla Labs rozwijamy też autorskie pomysły jak np. aplikację fotograficzną Photom dostępną na Windows Phone, AndroidiOS, aplikację pogodowo-fotograficzną MetroWeather czy wyszukiwarkę książek BookSearch. Aplikacje tworzone przez Whalla Labs spotykają się z uznaniem użytkowników, dzięki czemu wielokrotnie były promowane przez tak znanych dostawców oprogramowania jak Microsoft czy Nokia.

Więcej informacji o zespole Whalla Labs jak i o projektach, które realizujemy znaleźć można na naszej stronie whallalabs.com.

https://www.facebook.com/whallalabs

http://twitter.com/whallalabs

http://whallalabs.com/blog