Anspire

rsz_1rsz_1rsz_anspire-szkolenia-poznan

Anspire to startup powstały z pasji założyciela, który przez lata wdrażał przyszłych sprzedawców w meandry technik negocjacji oraz zasady obsługi klientów w branży marketingu w wyszukiwarkach.  Szeroka wiedza zaowocowała powstaniem firmy z rozległym, innowacyjnym systemem szkoleń, który pozwala pracownikom firm na rozwój kompetencji w tych zakresach przy jednoczesnym dbaniu o ich motywację. Firma propaguje wśród przedsiębiorstw inwestycję w kadry oraz dążenie do tego, aby pracownicy mieli możliwość stałego podnoszenia swoich kompetencji. Zakresy szkoleń to: sprzedaż, obsługa klienta, marketing internetowy oraz rozwój osobisty.

Więcej informacji na temat firmy i jej podejścia można znaleźć pod adresem www.anspire.pl .