3DTeam

Rysunek1

Jesteśmy zespołem doświadczonych i kompetentnych pasjonatów. Działalność naszej firmy opiera się na trzech, ściśle powiązanych ze sobą, działach: skanowania 3D, szkoleń i wdrożeń oprogramowania. Zagadnienia kontroli jakości w przemyśle, inżynierii odwrotnej czy modelowania są nam doskonale znane. Posiadamy wykwalifikowaną, młodą kadrę inżynierów oraz najwyższej klasy sprzęt pomiarowy i oprogramowanie.

1

Wykonujemy usługi pomiarowe systemami optycznymi niemieckiej firmy GOM – ATOS Triple Scan, Core, system fotogrametryczny TRITOP. Do inżynierii odwrotnej i modelowania używamy oprogramowania firmy Geomagic. 3D Team to wyłączny w Polsce, certyfikowany partner szkoleniowy, amerykańskiej firmy 3DSystems w zakresie oprogramowania Geomagic.

2-1

Firma od maja 2014 znajduje się w InQbatorze, przy pierwszym w Polsce Parku Naukowo-Technologicznym Fundacji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, gdzie stworzono unikatowe na skalę regionu warunki dla współdziałania świata nauki z gospodarką, poparte kompleksową ofertą wsparcia dla przedsiębiorstw z całego kraju. Obecnie na terenie Parku znajduje się ponad 100 firm. Szczegóły: www.ppnt.poznan.pl

www.3dteam.pl