Supple.PL

supple logo


 

Supple.PL to serwis, którego głównym zadaniem jest zbieranie opinii użytkowników dotyczących korzystania i skuteczności dostępnych na rynku suplementów diety i leków OTC. Dzięki unikalnemu algorytmowi użytkownicy odwiedzający nasz serwis, będą mogli nie tylko dzielić się swoimi mini recenzjami, ale też dowiedzą się jak skuteczny jest dany produkt oraz który najlepiej spełnia ich wymagania.

Planujemy również udostępnienie zarówno płatnych jak i darmowych narzędzi, z których będą mogły korzystać internetowe apteki oraz sklepy z suplementami. Funkcjonalności, nad którymi pracujemy to m.in. porównywarka cen, algorytm rekomendacji sugerowanego zamiennika i api udostępniające dodatkowe informacje o produktach.

Czy serwis Supple.PL jest potrzebny?

Naszym zdaniem TAK. Przypominamy, że ludzie żyjących w obecnych czasach chorują znacznie częściej niż kiedykolwiek. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest tzw. nowoczesny tryb życia, do którego nie jesteśmy przystosowani. Spędzamy bardzo dużo czasu przed komputerem i telewizorem, ograniczamy aktywność fizyczną do minimum, jemy wysoce przetworzoną żywność i spędzamy niewiele czasu na świeżym powietrzu. Do tego nie śpimy tyle ile powinniśmy, ale za to stresujemy się zbyt często.

Niestety efektem tego są coraz częstsze problemy zdrowotne. Okazuje się, że statystyczny Polak w takiej sytuacji najpierw próbuje leczyć się samodzielnie. Początkowo sięga po tzw. babcine sposoby oraz po dostępne bez recepty suplementy diety i leki OTC. Duża część z tych osób przed zakupem szuka dodatkowych informacji właśnie w Internecie.

Dlatego serwis Supple.PL wychodzi wszystkim tym osobom naprzeciw i oferuje im możliwość przeczytania opinii napisanych przez użytkowników tak by mogli podjąć jak najlepszą decyzję zakupową.

supple screen1


http://supple.pl/