PandaStyle.pl

panda-logo-old3

PandaStyle.pl to serwis stworzony przez młodych twórców z Poznania, którzy jako cel postawili sobie zaprojektowanie innowacyjnego i wielofunkcyjnego portalu dla dzieci i rodziców.

Nasz projekt od samego początku miał być agregatem sklepów internetowych z artykułami dla najmłodszych, który pozwalałby na porównywanie ofert i przeszukiwanie zasobów dostępnych na stronach poszczególnych portali. Dzięki temu, użytkownicy mogą przeglądać dostępne w sieci dziecięce ubrania, zabawki i akcesoria w jednym miejscu. Co więcej, portal prezentuje nie tylko produkty przeznaczone wyłącznie dla najmłodszych. Można znaleźć tam również wiele artykułów dodatkowych, które ułatwią życie zarówno rodzicom, jak i ich pociechom.

Serwis zadbał o jasne i przejrzyste przedstawienie zebranej oferty. Do dyspozycji użytkownika oddano możliwość wyszukiwania za pośrednictwem sytemu sortowania. Ponadto, dostępne są również tradycyjne kategorie. Cena, rozmiar i dostępność każdego produktu jest cyklicznie aktualizowana, dzięki czemu PandaStyle daje użytkownikom pewność, że prezentowany produkt jest aktualny i nadal dostępny na stronie sklepu. Jeśli potencjalny rodzic zdecyduje się na zakup konkretnego artykułu, to za pośrednictwem pojedynczego przycisku zostanie przekierowany na stronę wybranej oferty zamieszczonej na łamach jednego ze współpracujących z portalem serwisów. Ponadto, PandaStyle gromadzi również wysokiej jakości zdjęcia dziecięcych produktów, które pozwolą rodzicom przyjrzeć się ich szczegółom oraz przeglądać ofertę wraz ze swoim dzieckiem.

PandaStyle

Jedną z ciekawych funkcjonalności portalu jest zamieszczony na stronie blog. To wysokiej jakości artykuły, prezentujące różnego rodzaju porady i wskazówki dla rodziców, które mają pomóc im zarówno w wychowywaniu pociechy, jak i np. w doborze odpowiedniego produktu. Jest to przydatne rozwiązanie, na które rzadko decydują się sklepy z dziecięcą odzieżą i które wyróżnia PandaStyle spośród innych serwisów. W jednym miejscu zamieszczono bowiem już nie tylko różnego rodzaju produkty, ale również przydatne treści.

Podsumowując, PandaStyle.pl to innowacyjny portal, który łączy najważniejsze funkcjonalności w jednym miejscu. Pozwala użytkownikom przejrzeć oferty z różnego rodzaju sklepów dostępnych na rynku i pomaga im w znalezieniu najgorętszych okazji. Ponadto, serwis cyklicznie zamieszcza przydatne porady i wskazówki, dzięki czemu pełni również rolę tradycyjnego bloga o tematyce parentingowej.