Odkrycie Rynku 2014 – konkurs na najlepszy studencki start-up

odkrycie rynku

Studencie, prowadzisz firmę? Zgłoś swój start-up do konkursu i zostań Odkryciem Rynku 2014!

Konkurs organizowany jest przez Niezależne Zrzeszenie Studentów w ramach programu edukacyjnego Drogowskazy Kariery. Jego misją jest promowanie przedsiębiorczości wśród studentów poprzez wyróżnienie najciekawszych inicjatyw studenckich ostatnich lat.

Spośród nadesłanych zgłoszeń wybrane zostaną te pomysły biznesowe, które cechują się największą innowacyjnością i efektywnością.

Jeżeli:

• studiujesz lub studiowałeś na uczelni wyższej,
  • masz nie więcej niż 26 lat,
  • potrafisz znaleźć niszę rynkową,
  • twoja działalność gospodarcza stopniowo zwiększa udziały w rynku,
  • szukasz nowych sposobów finansowania działalności,
  • zatrudniasz młode osoby,
  • oferujesz usługi bądź produkty cieszące się uznaniem wśród klientów,

to ten konkurs jest właśnie dla ciebie!

Konkurs składa się z 2 etapów:

• w pierwszym jury wybierze inicjatywy, które są najbardziej zgodne z kryteriami,
  • w drugim wybrana szóstka stworzy krótkie materiały promocyjne opisujące działalność firmy, jej plany na przyszłość oraz korzyści wynikające z prowadzenia własnej działalności. Zostaną one ocenione na podstawie opinii jury oraz popularności przygotowanych prezentacji na profilu Drogowskazów Kariery na Facebooku.

Ogłoszenie wyników odbędzie się podczas uroczystej gali w Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Najlepsze start-upy mają szansę na zyskanie rozgłosu i sławy dzięki patronom medialnym przedsięwzięcia, do których zalicza się między innymi: Rzeczpospolita czy Stockwatch. Partnerem Głównym konkursu została firma InsERT, która zapewni nagrody dla zwycięzców.

Zachęcamy wszystkich studentów do nadsyłania zgłoszeń: http://www.drogowskazykariery.pl/konkurs/zgoszenia. Ponadto, każdy może zgłosić dowolną liczbę znanych mu studenckich start-upów pod warunkiem, że poda wszystkie wymagane dane, a wybrana inicjatywa spełnia wszystkie kryteria. Po przyjęciu zgłoszeń chęć udziału w konkursie zweryfikowana zostanie poprzez kontakt z każdą firmą.

Zgłoszenia przyjmowane są od 10 lutego do 3 marca. Nie czekaj, zostań Odkryciem Rynku 2014!”

Szczegóły dotyczące konkursu dostępne są na stronie: http://www.drogowskazykariery.pl/konkurs