True Solutions

Logo TS

Firma True Solutions Sp. z o.o. to poznański Startup – Software House, który nastawia się na tworzenie aplikacji internetowych i mobilnych, spersonalizowanych i odpowiadających potrzebom Klienta. Wykorzystujemy technologię PHP, JavaScript, HTML5, a nasze projekty prowadzone są zgodnie z duchem Agile.

Specjalizujemy się w systemach typu ERP, CRM, CMS a także we wdrożeniach sklepów e-commerce. Tak naprawdę „sky is the limit” – wszystko zależy od budżetu, fantazji i potrzeb Klienta.

Obecnie pracujemy również nad swoimi produktami, które miejmy nadzieję już niedługo ujrzą światło dzienne. Oprócz tworzonych projektów mamy też w zanadrzu kilka biznesplanów, czekających na inwestorów – zainteresowanym chętnie przedstawimy nasze pomysły.

Nasze priorytety to zadowolenie Klientów oraz jakość naszych produktów, świadcząca o kompetencjach naszego zespołu. Kluczowa jest dla nas ciągła komunikacja z Klientem podczas procesu developmentu oraz etapowe tworzenie i oddawanie efektu pracy w postaci poszczególnych segmentów projektu. W tym celu pomocne są kompleksowe testy automatyczne, podczas których moduły projektu są nieustannie testowane. Nasz system potrafi wcielić się we wszystkie popularne przeglądarki, przejrzeć stan bazy danych, oraz sprawdzić niezawodność skryptów.

Wszystkich studentów chcących odbyć praktyki w naszej firmie serdecznie zapraszamy do podjęcia kontaktu z nami – my też kiedyś byliśmy studentami :)

www.truesolutions.pl