TechnoInQbacja – kurs przedsiębiorczego myślenia

Kim chcesz zostać w przyszłości? Specjalistą? Liderem? A może własnym szefem? Chcesz poznać nowe techniki pracy i aktywnych, ciekawych świata ludzi takich jak ty? InQbator Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego Fundacji UAM zaprasza na TechnoInQbację – kurs przedsiębiorczego myślenia.

Na każdego z uczestników TechnoInQbacji czeka 75 godzin szkoleń, podczas których poznają m.in. technikę mind mappingu, nie straszne będą im modele biznesowe i dowiedzą się, dlaczego czasem warto przegrać.

Kurs przeznaczony jest dla studentów, absolwentów (do siedmiu lat od ukończenia studiów), doktorantów i pracowników naukowych, którzy nie prowadzą działalności gospodarczej.

www.inqbator.pl

Projekt uzyskał dofinansowanie Narodowego Centrum Badań i Rozwoju w ramach inicjatywy „Kreator Innowacyjności. Wsparcie innowacyjnej przedsiębiorczości akademickiej”.