Spotkanie z NewConnect w Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym

Masz firmę, wspaniały zespół, nowe pomysły na rozwój? Brakuje tylko jednego – kapitału? Wyjść jest kilka. Jednym z nich jest wejście na NewConnect lub pozyskanie udziałowca typu venture capital. Jak to zrobić? Dowiesz się już 25-go listopada w pierwszym w Polsce parku naukowo-technologicznym.

 

Jeśli szukasz praktycznych wskazówek dot. tego skąd pozyskać kapitał na rozwój firmy lub jak wejść na NewConnect – to spotkanie jest dla ciebie. Będziemy rozmawiać m.in. o tym:

  • która z możliwości finansowania jest najlepsza dla mojej firmy,
  • jakie korzyści będzie miała firma z debiutu na giełdzie,
  • czy zdecydować się na ofertę prywatną czy publiczną,
  • dlaczego warto rozważyć współpracę z ekspertami, którzy zadbają o wizerunek twojej firmy,
  • jakie dokumenty będzie musiała przygotować firma przed debiutem?
  • jakie obowiązki wynikają z wejścia na NewConnect?
  • a przede wszystkim – dlaczego warto wystartować.

Spotkanie z NewConnect odbędzie się 25 listopada 2013r., w godzinach od 10.00 do 12.40 w Poznańskim Parku Naukowo – Technologicznym. To już kolejne z cyklu wydarzeń organizowanych przez Poznański Naukowo-Technologiczny Fundacji UAM dedykowanych przedsiębiorcom z Wielkopolski. Rejestracja: www.ppnt.poznan.pl.  Ilość miejsc ograniczona.

 


NewConnect to rynek dla niewielkich, dynamicznie rozwijających się firm z jasną strategią rozwoju – które niezależnie od długości swojej historii i poziomu osiąganych przychodów – dla dalszego rozwoju potrzebują zastrzyku kapitału w wysokości do kilkudziesięciu milionów złotych.

Rynek akcji działa od 2007 r. Został utworzony przez Giełdę  Papierów Wartościowych w Warszawie w formie alternatywnego systemu  obrotu (ASO) z przeznaczeniem dla małych i średnich przedsiębiorstw, znajdujących się na różnych etapach rozwoju i działających w bardzo różnych  branżach. Szczególnie pożądane są tu spółki innowacyjne, nowych technologii,  jednakże w gronie emitentów rynku znajdują się również spółki prowadzące  działalność w bardzo tradycyjnych sektorach gospodarki.