EduRanking.pl

EduRanking - Logo duże (1)

EduRanking.pl – wszystkie szkoły w jednym miejscu

Wybór szkoły wydaje się nie lada wyzwaniem ale pozyskanie odpowiednich danych, które mogą przyczynić się do podjęcia właściwej decyzji od niedawna stało się dziecinnie proste. To za sprawą EduRanking.pl, nowej e-inicjatywy edukacyjnej, której twórcy wychodzą naprzeciw osobom borykającym się z dylematem wyboru ścieżki edukacyjnej dla siebie lub swojego dziecka.

Za EduRanking.pl stoi grupa poznańskich programistów, między innymi z firmy Profesjonalne Pozycjonowanie. Jest to inicjatywa lokalna o zasięgu krajowym. Docelowo na EduRanking.pl znajdą się wszystkie szkoły w Polsce (przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja, licea, technika, szkoły zawodowe, szkoły dla dorosłych) zarówno publiczne jak i niepubliczne wraz z takimi informacjami jak dane teleadresowe, mapki dojazdu, statystyki dotyczące ilości uczniów i nauczycieli, a dla gimnazjów i liceów dane z egzaminów i matur.

www.eduranking.pl