ALVARO House of Design

Studio graficzne zajmujące się kompleksowym wspieraniem agencji reklamowych typu full-service w zakresie tworzenia wysokiej jakości projektów graficznych. Firma specjalizuje się w projektowaniu stron internetowych, aplikacji mobilnych oraz elementów identyfikacji wizualnej.

 

alv1


 

ALVARO House of Design to zespół projektantów z wieloletnim doświadczeniem. Łączenie wiedzy i umiejętności z różnych obszarów designu pozwala firmie na proponowanie nowatorskich i nietuzinkowych rozwiązań zarówno w kwestii wyglądu, jak i użyteczności projektowanych materiałów. To co jest jednak największym atutem firmy, to szybkość realizacji oraz stały kontakt bezpośrednio z designerem odpowiedzialnym za projekt.

 

alv3


 

Firma adresuje swoje usługi przede wszystkim do agencji reklamowych full-service, które poszukują stałego i godnego zaufania partnera biznesowego. Taki rodzaj współpracy jest alternatywą dla tradycyjnie rozumianego freelancingu. To co odróżnia ALVARO House of Design od tzw. „wolnych strzelców” to współodpowiedzialność za przyjmowane zlecenia, 100% terminowość oraz gwarancja całkowitego zaangażowania w realizowane projekty.

alv2


 

Zapraszamy do współpracy.

www.alvaro.pl